uzdrawianie synergiczne

Agnieszka Leźnicka-Budynek, Krzysztof Janił

.

Witaj

Jeżeli tu jesteś i to czytasz,  prawdopodobnie szukasz właśnie sposobu, by zmienić coś w swoim życiu.

Jeśli czujesz, że Twoje życie stanęło w miejscu, brak w nim stabilizacji, nic się nie układa, narzekasz na brak energii życiowej,  łatwo wpadasz  w depresję, nie masz szczęścia, smutek to Twoje drugie imię, masz bóle nieznanego pochodzenia lub borykasz się z innymi problemami, jesteś na właściwej stronie.

 

Proponujemy naszą autorską metodę uzdrawiania wielu poziomów życia. Naszemu projektowi nadaliśmy nazwę Uzdrawianie Synergiczne.

Znamy się od kilku lat, a współpracujemy razem od 2017 r. Doskonale się rozumiemy, ufamy sobie, dzielimy się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Uzyskiwane przez nas podczas sesji uzupełniające się informacje, na bieżąco, dynamicznie łączone, pozwalają nam wspólnie zrozumieć i poczuć znacznie więcej. Dzięki temu nasze wglądy są pełniejsze, głębsze.

 Wcześniej działaliśmy osobno, jednak praca w zespole daje o wiele większą skuteczność. Jest to efekt synergii. Stąd nazwa Uzdrawianie Synergiczne.

 

Według Wikipedii synergiczność działań to wspólne działanie dające większe, lepsze efekty; działania uzupełniają się poprzez współpracę i synchronizację. Efekt zorganizowanej pracy zespołowej, który jest wyższy niż suma efektów działań indywidualnych. W wyniku synergii powstaje efekt organizacyjny będący przeciętną nadwyżką korzyści przypadającą na członka zespołu współdziałającego z pozostałymi osobami, w porównaniu z korzyścią możliwą do osiągnięcia w działaniu indywidualnym. Na przykład: Dwie osoby działające razem, są w stanie przesunąć ciężką szafę o 10 metrów. Każda z nich osobno mogłaby przesunąć ją nie więcej niż np. 3 metry. Zatem maksymalna suma działań indywidualnych jest równa 2 x 3 m = 6 m, natomiast efekt działań wspólnych wynosi 10 m i jest większy niż suma działań indywidualnych.

 

Wspomagamy naturalną zdolność ludzi i zwierząt do samouzdrawiania. Pomagamy zmieniać życie na lepsze, otwierać się na miłość, radość, szczęście i zdrowie, które są naturalnym stanem człowieka.

Do zakresu naszych usług należy również oczyszczanie energetyczne mieszkań, domów, działek i firm. Także energetyczna pomoc przy sprzedaży nieruchomości i ruchomości.

Pracujemy na różnych poziomach, aby osiągnąć pożądane i trwałe efekty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Close Menu