Agnieszka Budynek

Agnieszka Leźnicka-Budynek

Moje imię już znacie, więc teraz parę słów o mnie.

Moje zainteresowania duchowością, parapsychologią, medycyną alternatywną, samorozwojem i innymi „dziwnymi” tematami, zaczęły się pod koniec szkoły podstawowej. Już wtedy sprawdzałam i świadomie doświadczałam pracy z umysłem, wpływania na swoją rzeczywistość, obserwowałam efekty połączenia intencji z energią. Czytałam, szukałam, negowałam lub potwierdzałam. Moje poznawanie było jednocześnie dobrą zabawą. Jednak nigdy nie ciągnęło mnie w stronę ciemnych energii, czarnej magii. Również nie wpływałam na innych ludzi bez ich wiedzy i zgody i tej zasady się trzymam.

 Wyszłam za mąż, urodziłam dzieci, przez moment moje zainteresowania zeszły na dalszy plan. Jednak nie na długo. Dzieci zaczęły chorować, zaczęłam z nimi dużo czasu spędzać w przychodni, a pieniądze zostawiałam w aptekach. Jednak zdrowie dzieci się nie poprawiało, wprost przeciwnie. Szybko zrodził się we mnie bunt, szukałam rozwiązań w niekonwencjonalnej medycynie. Ponad rok poszukiwań, ogromnego samozaparcia i skończyły się wizyty u lekarzy, antybiotyki, leki. W tym czasie również zaczęła się moja nieśmiała praca z energiami.

 Od tamtej pory minęło ponad 20 lat. Wspomagać innych zaczęłam zupełnie „przypadkowo” i okazało się, że skutecznie. Potem równie „przypadkowo” trafiałam na osoby, które udzielały mi cennych wskazówek.

Obecnie, od paru lat, pomagam innym, angażując swoją intuicję, wiedzę, dar. Okazało się, że doskonale sobie radzę z postrzeganiem pozazmysłowym. Widzę i czuję znacznie więcej niż inni. Tę umiejętność wciąż w sobie pogłębiam. Oczyszczam energetykę, wspieram, łącząc różne techniki, również kwantowe, tworząc swoje autorskie metody, dobrane indywidualnie do potrzeb danej osoby. Wymaga to ode mnie dużego zaangażowania oraz etyki.

 Działałam w ten sposób nie szukając rozgłosu, najczęściej bez wynagrodzenia, a osoby potrzebujące trafiały do mnie tylko z polecenia. Pewności siebie i wiary w to co robię nabierałam, gdy coraz więcej osób dziękowało mi za efekty mojej pracy. Teraz, dzięki namowom zadowolonych klientów, męża oraz Krzysztofa (z którym stworzyliśmy projekt Uzdrawianie Synergiczne), postanowiłam się ujawnić.

Dziękuję, że czytasz, dziękuję, że jesteś.

 „Tylko pozytywne i konstruktywne myśli, mają wpływ na moje życie.”

Agnieszka Leźnicka – Budynek

„Wszystko się da, tylko trzeba wiedzieć jak”
~ Agnieszka Leźnicka – Budynek

„Nie myśl za dużo, bo stworzysz problem, którego nie ma.”
„Odejdź od tego, co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia.”
Autor nieznany

Close Menu