Krzysztof Janił

Krzysztof Janił

Nazywam się Krzysztof Janił.

Jestem certyfikowanym bioenergoterapeutą, radiestetą i praktykiem w rozwijaniu wewnętrznego spokoju. To urzeczywistnienie mojej drogi życiowej, którą wybrałem.

Swoje poszukiwania zacząłem jako kilkuletnie dziecko. Odczuwałem wtedy ogromny lęk, którego przyczyn nie znałem. Ten lęk, w miarę dorastania, skłaniał mnie do zadawania pytań. Między innymi: Dlaczego życie odczuwam jako szczególny sen? Dlaczego cierpię? Kim naprawdę jestem? Jaki jest cel mojego istnienia? Dokąd zmierzam?

Pytania te skierowały mnie na drogę rozwoju duchowego, samopoznania, do rozwoju świadomości i doprowadziły do wielu osobistych odkryć. Stopniowo stawałem się człowiekiem, którym jestem dzisiaj.

Wszystko odkrywałem samodzielnie. Poddawałem się intuicyjnemu prowadzeniu, szedłem za tym wewnętrznym głosem.

Uczyłem się, między innymi, medytacji, praktyk oddechowych, ale i tego, że potrzebuję „zejść na Ziemię”, być prawdziwie obecnym w swoim ciele, odczuwać i świadomie wyrażać swoje emocje.

Ukończyłem wiele kursów i warsztatów, ale najważniejsze są moje wewnętrzne doznania, dzięki którym mam pewność, że idę właściwą drogą.

Na pewnym etapie pojawiło się we mnie nieodparte pragnienie niesienia pomocy.

Nie wiedziałem wtedy w jaki sposób miałbym to robić. Szukałem odpowiedzi. I w końcu zacząłem je dostawać.

Dzięki praktyce duchowej, obserwacji swojego umysłu rozwinąłem w sobie (i wciąż rozwijam) umiejętność odczuwania subtelnych energii i pracy z energią, a także uzyskałem głęboki, pozazmysłowy dostęp do pola informacyjnego, który nazywam jasnowiedzeniem. Korzystam z tego pomagając ludziom.

Zrodziła się we mnie moja autorska metoda, Rezonans Harmoniczny, dzięki której potrafię pomagać bliźnim w fizycznych i duchowych dolegliwościach. Również zdalnie, np. przez telefon.

Na sesjach indywidualnych Rezonansu Harmonicznego, podczas których pracujemy z energią, u osób, które się temu poddają, następuje harmonizacja energetyczna na wielu poziomach.

Stworzyłem też Grupowy Rezonans Harmoniczny. Są to warsztaty, podczas których wchodzimy w intensywnie transformujący proces.

Prowadząc spotkania i warsztaty dzielę się wiedzą bardzo wartościową, bo zdobytą na podstawie własnych doświadczeń.

Dzięki temu, że wiele przeszedłem, potrafię odnaleźć empatyczny kontakt z osobami, które, szukając pomocy, trafiają do mnie.

W 2015 r. zostałem wyróżniony przez Fundację Między Niebem a Ziemią, która zaprosiła mnie do udziału w charytatywnej akcji „Znajdź Sens”, w ramach której odbywały się spotkania i warsztaty. W przedsięwzięciu tym, między innymi, wzięli udział: Jerzy Jagucki, Jerzy Stuhr, Mateusz Kusznierewicz, Wojciech Eichelberger.

Niezwykłym doświadczeniem było dla mnie znalezienie się w tak szacownym gronie.

Efektem akcji „Znajdź Sens” była książka pod tym samym tytułem, w której znalazły się wywiady ze wszystkimi osobami prowadzącymi warsztaty i spotkania związane z tym wydarzeniem.

Wywiady z Wojciechem Eichelbergerem i ze mną stworzyły rozdział pod tytułem Tu i Teraz.

W październiku 2017 r., kierowany intuicyjną potrzebą detoksykacji ciała i umysłu, zrobiłem sobie 22-dniową głodówkę leczniczą.

Wciąż poszukuję, odrabiam liczne lekcje, rozwijam się, jestem w drodze…

Wszyscy jesteśmy…

Być może spotkamy się gdzieś tam… 🙂

Pozdrawiam Cię całym sercem! 🙂

Close Menu