Nadawanie intencji czyli kreacja.

Nadawanie intencji czyli kreacja.

„Co zasiejesz, to zbierzesz.”
 
Każdego dnia nasze myśli kierują naszym życiem, czego jesteśmy bardziej lub mniej świadomi. Mogą one być  wspierające i motywujące lub destrukcyjne. Największą energię mają myśli kształtowane w dużych emocjach („Niech to szlag..”) lub często, nawykowo powtarzane („Nic mi nie wychodzi”). 
Intencja to wykorzystanie energii dla konkretnego celu, nadanie kierunku naszym myślom i działaniom, jest jak ziarno rzucone na żyzną, wilgotną ziemię. 
Jak można wykorzystać energię codziennych czynności i rzeczywiście zacząć kreować własne życie? Jak świadomie przejąć stery? 
Trzeba pamiętać o paru zasadach. 
Intencja musi być pozytywna. Intencja negatywna wprowadza energetyczny niepokój, chaos. Przyciąga niekoniecznie to, czego chcemy. Czyli np „Moją intencją jest nie bać się dentysty” … Hmmm Jak myślicie? Jak to działa? Na czym się skupiamy? Na strachu niestety. „Moją Intencją jest czuć się bezpiecznie i spokojnie u dentysty.” Prawda, że brzmi lepiej? 
Inny przykład „Mam ładną, zdrową cerę” zamiast „Nie chcę mieć krost”. „Uczę się języka chińskiego z łatwością” zamiast „Uczę się bez problemu”. 
Nigdy intencja nie może być skierowana przeciwko komuś. Dlaczego? Tłumaczyć chyba nie muszę. ️ Co zasiejesz, to zbierzesz. 😊
Intencja musi być zawsze w czasie teraźniejszym. Jeżeli będziemy używać zwrotów w czasie przyszłym, wtedy ta rzeczywistość może nigdy nie nastąpić. Bo wciąż będziemy na poziomie – „Będę miał/-a…”. 

Niezwykle ważne jest poczucie spełnienia i wdzięczności, że to, czego chcemy, się dzieje. 

Każda czynność jaką wykonujemy to energia i tę energię możemy wykorzystać w intencjach. 
Wstajesz rano, przeciągasz się i postanawiasz, że ten dzień będzie wspaniały. Może rano się gimnastykujesz? Ćwicz z intencją- „Ten trening przyniesie mi wspaniy dzień, otwieram się na wszystkie dobra świata.”
Idziesz do WC – „Oczyszczam moje ciało z toksyn”. Niby każdy o tym wie, ale gdy jest uwaga i intencja to i siła oczyszczenia większa. 
Myjesz się rano – „Woda, która obmywa moje ciało, powoduje, że jestem pełna/pełen energii i rześka/-i.” 
Mycie wieczorne – „Zmywam z siebie wszystkie ciężary z dnia, wszystkie złe energie.” 
Ja codziennie spiesząc się do pracy, mam intencję, że przechodzę przez ulicę bez czekania przy jezdni. A przechodzę przez główną ulicę miasta, gdzie ruch jest naprawdę duży, a świateł nie ma. Przez pół roku stanęłam przy jezdni raz na jakieś 3 sekundy. Jak ja idę albo nic nie jedzie, albo ten kto jedzie od razu się zatrzymuje. Gdy wracam z pracy, już się nie spieszę, intencji nie ma i stoję przy pasach dość często. 😀 
No właśnie… Droga do pracy – „Moją intencją jest, że każdy krok do pracy przynosi mi wymierne korzyści, sukcesy.” 
Praca – „Towar kupiony u mnie przynosi szczęście moim klientom.”  „Produkty wykonane przeze mnie przynoszą miłość, szczęście w rodzinie, są jak amulety, klienci są zadowoleni, a ja mam satysfakcję na każdym poziomie”. 
Mycie naczyń – „Oczyszczam swój umysł z negatywnych myśli.” 
Sprzątanie domu – „Moją intencją jest, by energia powstała przy sprzątaniu domu, przyczyniła się do oczyszczenia/poprawy relacji w rodzinie”. 
Idziesz na zakupy kupić prezent. Rzuć myśl – „Kupuję szybko idealny prezent dla X. „
Gotowanie – „Posiłki przygotowane przeze mnie są pełne Miłości, uzdrawiają, dają kazdemu to czego potrzebuje.” 
Oddychanie – „Każdy mój oddech reguluje poziom cukru we krwi”. 
„Każdy spacer poprawia moją pamięć, regeneruje mój mózg.” „Każda szklanka płynów poprawia moją krew, wszystkie parametry są idealne dla mnie.” 
„Za każdym razem, gdy czytam cokolwiek, mój wzrok się wyostrza.” 
To tylko przykłady. Jak widać jest mnóstwo sytuacji, w których można nadawać intencje. Wszystko zależne jest od potrzeb. Jeżeli jest jedna rzecz, która jest dla nas teraz najważniejsza, skupmy się przede wszystkim na niej. 
Np zdrowie -” Każda czynność wykonana przeze mnie wytwarza energię i ta energia, oczyszcza moje nerki, rozpuszcza osady, moje nerki są każdego dnia w lepszym stanie. Moje nerki pracują coraz lepiej, są zdrowe.” 
Intencja przed snem „Pieniądze przychodzą do mnie z nieograniczonych źródeł Wszechświata. Mam ich coraz więcej, mój portfel się wypełnia, stan konta rośnie z każdym dniem. Czuję się bezpiecznie, czuję się wolny/-a. Obfitość płynie do mnie szerokim strumieniem. Mogę spać spokojnie.” 
Intencje świadome, przemyślane możemy nadawać w każdej chwili, nawet stojąc w kolejce. Przyjdzie nam do głowy jakiś pomysł, właściwie tworzymy intencję i rzucamy w świat.
Niektórzy potrzebują do tego rytuałów- pisania w sekretnych notesach, palenia świec, wypowiadania na głos. Poczuj jaki sposób dla Ciebie jest najlepszy i zastosuj. Np dziś mój dzień będzie spokojny, wyciszajacy (bo akurat tego dziś potrzebuję). Poczuj to, ten spokój, bądź wdzięczny/a, że tak jest, zapal świecę, ale równie dobrze możesz w tej intencji odkręcić wodę na 3 sekundy 😄. To jest Twój rytuał. Ty rządzisz. Dla umysłu nie ma znaczenia co zrobisz, dla niego ważny jest rytuał. 
Również przed każdym ważnym wydarzeniem możemy nadawać intencje.
To właśnie jest kreacja rzeczywistości. Życzenia możemy wypowiadać przed każdą czynnością lub można z góry założyć kontynuację – np „Każde wchodzenie po schodach przybliża mnie do wagi 60 kg.” 
Twórz świadomie intencje, rzucaj w matrycę i wiedz, że Wszechświat znajdzie sposob, by je spełnić. Ty nie musisz się o to martwić ani pisać scenariuszy. Po prostu odpuść. I zaufaj. Świat jest dla nas dobry. Dla każdego starczy wszystkiego. ☀️😍
Wspaniałego dnia
Pozdrawiam cieplutko 

Agnieszka 🤗

Jeżeli artykuł się podobał zostaw ślad w komentarzu. Dziękuję 😘 

Ten post ma 6 komentarzy

  1. Dziękuję pięknie, otwiera mnie to na nowe doświadczenia ?

  2. Wspaniały i bardzo mi bliski❤️?

  3. Tak kochana. Otwieramy się na wszelkie dobro i odpuszczamy.1000% prawdy, jesteś cudowną istotą stąpajacą po tym świecie, dziękuję

Dodaj komentarz

Close Menu