Ta strona jest dla naszych klientów, by mogli podzielić się swoimi opiniami.

Ten post ma 42 komentarzy

 1. I znów Agnieszko już chyba po raz 100 pomogłas mi, za każdym razem robisz to błyskawicznie, z wyczuciem i co najważniejsze skutecznie 🙂 jesteś przy tym dyskretna i dająca mi poczucie bezpieczeństwa. Przez te chyba pięć lat od kiedy nasze drogi się spotkały, bardzo dużo się u mnie zmieniło i to też Twoja zasługa 🙂 jesteś Aniołem dobroci i delikatności, dziękuję za nauki i pomocna dłoń zawsze 🙂

 2. Polecam z całego serducha .Wielka moc Agnieszki nie raz ratowała mnie z opresji i trudnych sytuacji. Niesamowita osoba pelna pozytywnej energii dająca ludziom światło i wiedzę. DZIĘKUJE ???

 3. Profesjonalność. Rzetelność. Skuteczność. Polecam.

 4. Dzieki zabiegom i staraniom Kochanej Agnieszki moje samopiczucie, samoocena, sila i energia no i zycie ulegly diametralnej zmianie. Staje sie tym o czym marzylam wiele lat. Agnieszka pomogla mi pozbyc sie przeszkod, ktore staly na drodze. Z calego serducha dziekuje ???

  1. Dziękuję serdecznie Patrycjo. Pozdrawiam ❤️?? i ogromnie się cieszę, że mogłam pomóc. ☺️

 5. Cześć wszystkim odwiedzającym tę stronę. Z wielką przyjemnością dodaje komentarz o pracy Agi. Poznałyśmy się ładnych kilka lat wstecz, w dosyć ciekawych okolicznościach. Znajoma opowiadała mi o cudnej dziewczynie, która ma moc i pomaga w bardzo trudnych sytuacjach życiowych. Sami wiecie jak to jest, gdy w środku w brzuchu zagra nam dobre przeczucie 🙂 od razu byłam na TAK. Zaufałam. I chciałam rozwiązać swoje trudności życiowe.
  I tak się stało. Dziś jestem lata świetlne od poprzedniego życia. Agnieszka jest poniekąd moim rodzinnym *lekarzem* ?. To u niej uzyskuje wsparcie, podpowiedzi, wysłuchanie i rozmowę. Dziękuję!!!

  1. Dziękuję Agu serdecznie. Wzruszylaś mnie. Pozdrawiam i buziaki i sciski ślę. ☺️ ❤️

 6. Agnieszka i Krzysztof to dwie cudowne istoty, które nigdy nie odmawiają pomocy. Mam tą ogromną przyjemność poznać ich osobiście. To bardzo ciepli, emanujacy pozytywną energią ludzie. Służą pomocą, która przynosi wymierne efekty. Pokazują drogę do światełka, którą my wielokrotnie w życiu gubimy. Wielokrotnie Aga dostrzegła rzeczy, których ja nie widziałam, pomagała w ciężkich chwilach, przynosiła ukojenie.
  Polecam ich każdemu, bez wyjątku. Oboje mają moc i dzielą się nią z potrzebującym. Dziękuję Kochani ?

   1. Ja również dziękuję i pozdrawiam ?

 7. Witam
  Agnieszkę znam kilkanaście lat ale o jej darze dowiedziałem się kilkanaście miesięcy temu gdy spotkała mnie wielka tragedia rodzinna a Agnieszka zaproponowała mi swoją pomoc.
  Od tamtej pory jest moją ,, czarodziejką ” .
  Krzysztofa nigdy nie poznałem osobiście ale wiem że wspaniale się uzupełniają z Agnieszką A to jak szybko dzięki Niemu wróciłem do treningów po ataku przepukliny odcinka lędźwiowego było niesamowite z dnia na dzień było coraz lepiej a po tygodniu wróciłem do pełnego treningu gdzie wcześniej zajmowało to do 2 miesięcy.
  Krzysztof i Aga jsą nadzwyczaj skuteczni , mają ogromną wiedzę w tym co robią i jako duet czynią wielkie dobro.
  Otwierają oczy sceptykom i niedowiarkom.
  Z czystym sumieniem będę Ich polecał.

  Dziękuję Wam serdecznie i pozdrawiam.

 8. Witajcie kochani! ? Agnieszkę i Krzysztofa poleciła mi moja bardzo bliska osoba, która sama skorzystała z pomocy tych wspaniałych ludzi. Można powiedzieć, że życie mi się waliło , problemów przybywało, a ja czułam wewnętrzna beznadzieję. Nie dawałam sobie już rady. Jedyne co mogę powiedzieć to faktycznie działa. Nigdy nie czułam czegoś podobnego. Całkowitego wyzwolenia ❤️ Kilka dni po oczyszczaniu rozpłakałam się na ulicy. To były łzy wyzwolenia, jakby cały ciężar schodził ze mnie. W kolejnych dniach głowa czysta, bez natłoku myśli. Oczyścili mnie od tych nagromadzonych myślokształtow, złych bytów, fałszywych strażników, fałszywych przewodników, klątw, paktów i ślubów z poprzednich wcieleń, zdjęte zostały podczepy, programy pospadały. Ludzie nie mają pojęcia dlaczego tracą energię, dlaczego są agresywni nie chcąc tego. Moje życie tak się zmieniło, że teraz czuję, że żyje. W końcu czuję, że kocham pełną piersią. Otworzyłam się jeszcze głębiej duchowo. Teraz nie czuję ciężaru. Oczywistym jest, że po oczyszczeniu dużo od nas samych zależy czy będziemy o siebie dbać. Pamiętajmy dbajmy o swoją energię. Energia we Wszechświecie to jak pieniądz na Ziemi. Po tym czego doświadczyłam poleciłam Agę i Krzysztofa dalej z czystym sumieniem i radością. Cieszę się, że mogłam pomóc obu stronom. Będę polecać Was kochani, bo zasługujecie na to. Jesteście dobrymi ludźmi z ogromną wiedzą, a Wasz dar to dar z prawdziwego zdarzenia ??☀️? Ludzie takich istot jak Wy szukają. Ogromnie cieszę się, że w końcu wychodzicie na światło dzienne. Moim darem wysyłam dla Was dużo pozytywnej energii i intencje jeszcze większego rozwoju. Czuję , że cały świat o Was usłyszy. Pomagajcie Kochani tak jak to cały czas robicie ❤️?☀️????

  1. Aniu, bardzo, bardzo dziękujemy. ?Piękne słowa płynące z serca. ? Buziaki ?

 9. Bardzo jestem wdzięczna Pani Agnieszce za wysłuchanie, wsparcie duchowe i energetyczne oraz ogromną pomoc. Wiem, że nie wszyscy mają przekonanie do tego typu metod działania. Trzeba to szanować. Ja jednak cieszę się, że pomoc Pani Agnieszki była mi dana. Dziękuję po wielokroć! Poleciałam Jej wsparcie osobom mi bliskim.

 10. Wielkie podziękowania za pomoc zarówno w sferze osobistej, jak i biznesowej. Efekty już widać.
  Liczę na dalszą współpracę

 11. Pani Agnieszko-dziękuję za wsparcie ,za pomic w trudnych chwilach ,za wskazówki w ciemności.Cieszę się ,że mogłam Panią poznać choć tylko wirtualnie ?. Polecam z przyjemnościà !!!!!

 12. Agnieszka to mój anioł ratujący mnie zawsze wtedy, gdy nic już nie pomagało. Na dodatek bezinteresownie. Wiele razy korzystałam z jej umiejętności. Zawsze była skuteczna, a przy tym serdeczna i skromna. Dziękuję Ci Agnieszko i za mnie i za Basię, i za wszystko ?
  Ups… chyba się wzruszyłam ?

 13. Polecam Agnieszkę.Jej pomoc czyni cuda.Znam wiele przypadków,kiedy po wsparciu Agnieszki w” temacie zdrowie”,następowały uzdrowienia,znikały poważne choroby,albo zaczęły się cofać.Wszystkie te przypadki o których pisze są potwierdzone badaniami lekarskim.Skutecznie wygasza negatywne emocje,lęki i strachy,przywracając przyjemny stan harmonii życiowej.

 14. Pani Agnieszka to cudowna Istota!!! niezwykła wrażliwość na innych, ogromna intuicja ale przede wszystkim Wielkie Serce <3 Ujęła mnie tym, z jaką troską i delikatnością podchodzi do każdego przypadku. Otrzymałam do niej kontakt dzięki mojej przyjaciółce, w dość trudnym momencie mojego życia. Jeśli podobnie jak ja znajdziecie się w sytuacji, gdy wszystkie sprawy nagle strasznie się poplączą, gdy ciężko jest samemu znaleźć właściwą drogę i potrzebujecie jasnego punktu i pomocnej dłoni żeby znów wrócić na właściwy tor to warto "zapukać" do niej i poprosić o pomoc i wsparcie 🙂
  Pani Agnieszko – jestem bardzo wdzięczna za całą pomoc jaką mi Pani okazała i z całego serca życzę wszystkiego co Najlepsze!

 15. Agnieszka i Krzysztof -dobrze że mogą pomagać ludziom w trudnych chwilach. Razem mają MOC

 16. Nigdy Agnieszki nie spotkałam w realu. Znamy się od kilku lat przez grupę na FB. Niby tylko, tyle tylko, że Agnieszka niejednokrotnie pomogłaś mi bardziej niż ludzie tu blisko

  Polecam Agnieszki wsparcie w kryzysach zdrowotnych, wszelkich zaburzeniach równowagi organizmu zarówno fizycznie jak emocjonalnie.

  Najlepsze co każdy może zrobić gdy potrzebuje pomocy to oprócz medycyny niezwłocznie do pomocy zaprosić Agnieszkę.

  Nie dość że skuteczna to jeszcze serdeczna, kochana i miła.

  Dziękuję Agnieszka za wszystko.

 17. Ze wsparcia Agnieszki korzystam już kilka lat. Niesamowita, ciepła i empatyczna osoba, która czuje i widzi wszystko. Rezultaty jej działań są odczuwalne prawie od razu, po oczyszczeniu energetycznym lepsze samopoczucie i spokój umysłu. Z wrodzoną empatią tuż po prośbie przystępuje do pracy, wie zawsze, co robić. Po rozwodzie byłam w bardzo kiepskim stanie – regularne wsparcie energetyczne Agnieszki pomogło mi stanąć na nogi. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję jej usługi. Agnieszka – dziękuję, że jesteś!

 18. Z Agnieszką znamy się od dziecka? przez jakiś czas nie miałyśmy kontaktu. Nawet nie wiem kiedy tak naprawdę zaczęłyśmy więcej ze sobą rozmawiać, głównie przez fb. Nie pamiętam też, kiedy pierwszy raz Aga zaproponowała swoją pomoc ale to nie jest istotne, istotne jest to, że pomaga zawsze kiedy o to poproszę dla siebie i bliskich. Z całą pewnością widzi więcej u nas niż my sami, naprawia i czyści zaśmiecone miejsca. Przekonuje do zmiany nawyków, do naturalnych metod które działają cuda. Pokazała też metodę dwupunktową która ma swoją ogromna moc a najważniejsze że tak naprawdę przy jej pomocy sami możemy sobie pomóc. Czasami Jej odkrycia przerażają,?bo sama odkrywa to o czym nawet nie wspomniałam? ale to tylko potwierdza jak wiele może zobaczyć w człowieku niewidocznego dla nas samych i to bez naszej obecności posiłkując się tylko obrazem w głowie. Gorąco polecam ? a Tobie Aga dziękuję za to że jesteś ?❤️❤️❤️❤️

  1. Elu, bardzo dziękuję, Ja pamiętam ten pierwszy raz :-), kiedy poprosiłam Cię o zgodę na działanie, gdy wspomniałaś z czym się borykasz.
   Cieszę się, że mogłam pomóc.

   1. Wciąż pomagasz ? a ja jestem Tobie wdzięczna ❤❤❤

 19. Agnieszka i Krzysztof są wspaniałymi ludzmi nie tylko jako terapeuci ale także jako istoty, które dbają o każdy element życia na naszej planecie. Poznałem ich w momencie, kiedy moje palpitacje sreca i migotanie przedsiónkow nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie a lekarze widzieli tylko jedno wyjśćie w postaci barbarzyńskiej operacji serca zwanej ablacją. Intuicja podpowiadała mi abym tego nie robił i aniolki zeslały mi Agnieszkę i Krzysztofa. Dzieki ich działaniom nie tylko na podłożu energetycznym ale także podpowiedziom o zmianie żywienia i suplementacji po kilku tygodniach palipitacje zupełnie ustały i moje serce się uspokoiło. Dziękuje wam za pomoc!

  1. I my dziękujemy Tobie Andrzeju. Serdeczności posyłamy ?

 20. Szczerze polecam. Z Agą znamy się od ponad 20lat. Jednak dopiero od paru lat, kiedy nie mogłam sobie sama poradzić z różnymi problemami zdrowotnymi i z różnymi sytuacjami zaczęłam korzystać z pomocy i rad. Aga widzi to czego My nie widzimy, nie zauważmy.Daje zawsze światełko w tunelu i uzdrowienie ciała i duszy.Jest osobą niezwykle ciepłą i pełną optymizmu.Czasami w życiu musimy czegoś doświadczyć, przerobić by zrozumieć. W duecie z panem Krzyśkiem Janiłem posiadają jeszcze większą MOC i się nawzajem uzupełniają.

Dodaj komentarz

Close Menu